Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W kogo wciela się Felicity Jones w Star Wars Rogue One? 1

Jeśli wierzyć doniesiom z zagranicznej prasy, to wiemy w jaką postać wciela się aktorka Felicity Jones w jednym ze spin-offów Gwiezdnych Wojen, Star Wars Anthology: Rogue One.

Historia w filmie będzie opowiadała o grupie rebeliantów planujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci. Na razie nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących tego w jakie postacie wcielać się będą aktorzy. Dzisiaj podaną jednak plotkę, z której wynika że Felicity Jones miałaby się wcielić w córkę Boby Fetta. Te informacje nie zostały jednak potwierdzone.

Nie od dzisiaj plotkuje się o tym, że w filmie zobaczymy samego Bobę Fetta, więc to całkiem prawdopodobne, że może pojawić się w nim również jego córka. Co więcej Felicity Jones, która jako pierwsza dołączyła do obsady Star Wars Anthology: Rogue One miałaby być liderką grupy, która chce wykraść plany Gwiazdy Śmierci.

Oprócz aktorki nominowanej w tym roku do Oscara, w filmie wystąpią również między innymi Riz Ahmed, Sam Claflin, Diego Luna oraz Forest Whitaker. Reżyserem Star Wars Anthology: Rogue One jest Gareth Edwards, a jego premiera zapowiedziana jest na 16 grudnia 2016 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…