Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowa plotka odnośnie kostiumu Spider-Mana 2

Od kilku tygodni sporo mówi się na temat kostiumu, jaki przywdzieje Spider-Man w nadchodzącym widowisku Marvela, Captain America: Civil War. Według plotek ma on być czerwono czarnym kostiumem domowej roboty, który różni się znacząco od tych znanych z kart komiksu.

Portal comicbook.com twierdzi jednak, że kostium będzie składał się z kolorów czerwonego oraz niebieskiego. W artykule dodano jednak, że jest to bardzo ciemny odcień niebieskiego przez co plotki mówiące o kolorze czarnym nie muszą okazać się tylko plotkami. Jak nas jednak nauczył przykład Avengers: Czas Ultrona bohaterowie mogą mieć po kilka wersji kostiumów, więc w tym przypadku może być podobnie.

Warto również dodać, że w komiksach Spider-Man posiadał zbroję czerwono złotą, zbudowaną przez Tony’ego Starka. Takiego obrotu spraw nie można wykluczyć, tym bardziej że Człowiek Pająk ma walczyć w Wojnie Domowej po stronie Iron Mana. Portal comicbook.com jest jednak przekonany, że gdzieś tam istnieje klasyczna, czerwono niebieska zbroja z czarnymi pasami symbolizującymi pajęczynę.

Iron SpiderIron Spider

Źrodło: comicbook.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…