Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

KONKURS: Minimaraton Więźnia labiryntu w Kinach Helios 1

Już 18 września o godzinie 22:00, kina Helios zapraszają na Minimaraton Więźnia labiryntu! Z tej okazji mamy dla Was wspaniały konkurs przygotowany wspólnie z kinem Helios, w którym możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Zagrane zostaną dwie pierwsze części ekranizacji bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera z premierą Więźnia labiryntu: Próby ognia.

Po sukcesie wydawniczym, seria również w kinie bardzo szybko zdobyła sobie ogromną widownię i uznawana jest za najlepszą od czasu Igrzysk śmierci. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć i zapartym tchem czekać będziecie na kolejną część filmu.

Czy jesteście na to gotowi?

Start: 18.09. godz. 22:00

Zagrane zostaną:

Więzień labiryntu
Więzień labiryntu: Próby ognia! (Premiera!)

Minimaraton Więźnia labiryntu odbędzie się w: Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jelenia Góra, Kalisz, Kędzierzyn-Koźle, Kielce, Konin, Legnica, Lubin, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sosnowiec, Starachowice, Szczecin, Tczew, Wrocław.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania dwa podwójne zaproszenia na Minimaratonu Więźnia Labiryntu już 18 września o godz. 22:00 do wszystkich wyżej wymienionych kin Helios.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane kino Helios
- w tytule maila proszę wpisać: Więzień labiryntu

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 17.09.2015, godzina 23.59. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrodę.
5. Wyniki zostaną opublikowane w przeciągu dwóch godzin od zamknięciu konkursu.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym kinie Helios.

Wszystkich uczestników konkursu oraz fanów wypadów do kina zachęcamy do polubienia FANPAGE’A KINA HELIOS.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…