Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Praktykant z Robertem De Niro [zakończony] 2

Czy życie na Emeryturze musi być nudne? Robert De Niro i Anne Hathaway w przezabawnej komedii Praktykant. Panie będą mogły zobaczyć ten film przedpremierowo 28 września w wybranych kinach sieci Multikino podczas wrześniowej edycji projektu Kino na Obcasach.

W konkursie zwyciężają: anpolo oraz bernie – serdecznie gratulujemy!

W filmie Praktykant De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway).

W wielopokoleniowej obsadzie znaleźli się także Rene Russo (Thor), Anders Holm (serial Workaholics), Andrew Rannells (serial Dziewczyny), Adam Devine (Pitch Perfect), Celia Weston (Życie od kuchni), Nat Wolff (Gwiazd naszych wina), Linda Lavin (Raj na ziemi), Zack Pearlman (serial The Inbetweeners), debiutujący Jason Orley i Christina Scherer (Living with Uncle Charlie).

Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 28 września w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na pokaz przedpremierowy filmu Praktykant 28 września o godz. 20:00 w ramach cyklu Kino na Obcasach do Multikina Bydgoszcz, Poznań Stary Browar, Szczecin.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Bydgoszcz, Poznań Stary Browar, Szczecin)
- w tytule maila proszę wpisać: Praktykant

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 27.09.2015 do godz. 9:00. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 27.09.2015 do godziny 23:00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
anpolo 2015-09-28

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Idę z mamusią, uwielbia De Niro. Myślę, że to będzie niezła kino. :)

Piotr Biernacki 2015-09-22

Czuję się dyskryminowany :)

Natalia Karzel Beznickowy 2015-09-22

Być kobietą, być kobietą… :)

Redox Beznickowy 2015-09-27

Nie peniaj, w dzisiejszych czasach to nic niemożliwego.

Proszę czekać…