Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejny kandydat do wyreżyserowanie Jamesa Bonda 1

Wczoraj na łamach naszego portalu informowaliśmy Was o tym, że Denis Villeneuve chciałby zrobić film o Bondzie. Dzisiaj mamy kolejne nazwisko reżyser, który byłby zainteresowany opowiedzeniem swojej historii o Agencie 007.

Tą osobą jest Joe Wright, którego najnowszy film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii już niebawem zadebiutuje w kinach na świecie (w tym rownież w Polsce, premiera w rodzimych kinach już 23 października). Podobnie jak Villeneuve, Wright wypowiedział się na temat Bonda i wyraził chęć stworzenia swojej wizji przygód Agenta Jej Królewskiej Mości.

Oh, kocham Jamesa Bonda, wychowałem się razem z nim. Myślę, że zrobienie filmu o Bondzie po Samie Mendesie, który jest moim przyjacielem, byłoby nie lada wyzwaniem, ponieważ wykonał on w tym zakresie niesamowitą robotę. Chciałbym nakręcić film o Bondzie, ale nie bezpośrednio po Samie.

Najnowszy James Bond zatytułowany Spectre do kin zawita 6 listopada.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-04

Zobaczymy jak poradzi sobie na początek z Blade Runnerem. Po "Sicario" mam wysokie oczekiwania, chcę brudnego, mrocznego kryminału osadzonego w świecie s-f.

Proszę czekać…