Flash i Muppety będą miały premierę w TV Puls

Fanów seriali na podstawie komiksów czeka nie lada gratka. Już od 2 listopada w polskiej telewizji będzie można legalnie oglądać produkcję stacji CW – Flash. Seria będzie emitowana przez TV Puls.

Flash zadebiutuje 2 listopada o godzinie 17:00. Odcinki będą puszczane od poniedziałku do piątku. Pierwsza seria liczy sobie 23 epizody. W roli tytułowej występuje Grant Gustin.

Naznaczony tajemnicą z przeszłości Barry Allen pracuje jako technik kryminalny w Central City. W wyniku poważnej awarii w miejscowym ośrodku badawczym w mieście dochodzi do poważnej katastrofy. Barry na kilka miesięcy zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Postanawia wykorzystać swoją zdolność do pomagania mieszkańcom i walki z przestępczością, bo jak się okazuje – nie on jeden posiadł nadprzyrodzoną moc.

Dobre wieści również dla fanów Kermita i jego przyjaciół. TV Puls w niedzielę, 1 listopada o godzinie 19:00 wyemituje dwa pierwsze odcinki serii Muppety. Produkcja będzie emitowana z polskim dubbingiem.

Głosu postaciom użyczą znani polscy aktorzy, m.in. Michał Zieliński (Kermit, Panna Piggy, Rizzo), Jarosław Boberek (Gonzo, Fozzie, Zwierzak), Katarzyna Kwiatkowska (Pipeta), Waldemar Barwiński (Scooter), Michał Meyer (dr Bunsen Honeydew) i Grzegorz Pawlak (Rowlf, Zoot).

Źrodło: wirtualnemedia.pl


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)