Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Flash i Muppety będą miały premierę w TV Puls 3

Fanów seriali na podstawie komiksów czeka nie lada gratka. Już od 2 listopada w polskiej telewizji będzie można legalnie oglądać produkcję stacji CW – Flash. Seria będzie emitowana przez TV Puls.

Flash zadebiutuje 2 listopada o godzinie 17:00. Odcinki będą puszczane od poniedziałku do piątku. Pierwsza seria liczy sobie 23 epizody. W roli tytułowej występuje Grant Gustin.

Naznaczony tajemnicą z przeszłości Barry Allen pracuje jako technik kryminalny w Central City. W wyniku poważnej awarii w miejscowym ośrodku badawczym w mieście dochodzi do poważnej katastrofy. Barry na kilka miesięcy zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Postanawia wykorzystać swoją zdolność do pomagania mieszkańcom i walki z przestępczością, bo jak się okazuje – nie on jeden posiadł nadprzyrodzoną moc.

Dobre wieści również dla fanów Kermita i jego przyjaciół. TV Puls w niedzielę, 1 listopada o godzinie 19:00 wyemituje dwa pierwsze odcinki serii Muppety. Produkcja będzie emitowana z polskim dubbingiem.

Głosu postaciom użyczą znani polscy aktorzy, m.in. Michał Zieliński (Kermit, Panna Piggy, Rizzo), Jarosław Boberek (Gonzo, Fozzie, Zwierzak), Katarzyna Kwiatkowska (Pipeta), Waldemar Barwiński (Scooter), Michał Meyer (dr Bunsen Honeydew) i Grzegorz Pawlak (Rowlf, Zoot).

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Jarkoz 2015-11-05

Flash już oglądany, jeszcze czekać na Muppety ;) A i dzieciaki się ucieszą…

Natalka11 2015-10-31

Wow Muppety! Miłość z dzieciństwa. Zawsze zasiadałam o 19 do oglądania. Super, że będę mogła zobaczyć je znowu. Tym bardziej, że premiera w stanach była we wrześniu.

Kasia 2015-10-24

Świetna wiadomość. Pamiętam jak się cieszyłam na Arrow a później go nie oglądałam.

Michał 2015-10-20

Puls zaskakuje mnie pozytywnie po raz kolejny (i mam nadzieję,że nie ostatni).

Tomasz Rutkowski 2015-10-20

TV puls robi niezłą robotę z serialami. Cieszy mnie to bardzo. Od października leci też Mike & Molly co prawda podobnie jak Muppety w wersji dubbingowanej to ogląda się miło :-)

Gracjan Mikitin Lamper 2015-10-20

Szczerze powiedziawszy to Puls z telewizji kojarzonej do niedawna przede wszystkim z produkcjami pokroju potworków od Asylum, przeistoczyło się w chyba najciekawszy kanał ogólnodostępny. Bo to nie tylko seriale premierowo w Polsce, ale także dosyć głośne filmy kinowe.

Proszę czekać…