Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

[Ankieta] Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #15 1

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Świetny start Ant-Mana w Chinach

Ant-Man w amerykańskich kinach nie radził sobie najgorzej, ale sam Marvel pewnie oczekiwał więcej. Inaczej sprawa wygląda na rynkach zewnętrznych. Ostatnia część filmowego uniwersum Marvela znakomicie zadebiutowała w Chinach.

Baron Zemo nie będzie nosił maski

Captain America: Civil War to film, który otworzony trzecią fazę filmowego uniwersum Marvela. Złoczyńcą, z którym będą musieli zmierzyć się superbohaterowie będzie Baron Zemo, w którego wcieli się Daniel Brühl. On sam wypowiedział się na temat postaci, którą przyjdzie mu zagrać.

Batman v Superman najdroższym filmem w historii?

W czasie nowojorskiego Comic-Conu pojawiła się plotka, która głosiła, że budżet dwóch części Avengers: Infinity War będzie wynosił miliard dolarów. Teraz portal Latino Review napisał o rzekomym budżecie produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy bije pierwsze rekordy!

Tysiące fanów na świecie zastanawiają się czy pozycja Avatara, jako najbardziej dochodowego filmu w historii jest zagrożona. A wszystko za sprawą grudniowej premiery obrazu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.

Leonardo DiCaprio spał w zwierzęcych zwłokach

Leonardo DiCaprio udzielił wywiadu portalowi Yahoo Movies, w którym można dowiedzieć kilku interesujących rzecz na temat jego najnowszego filmu – Zjawa w reżyserii Alejandro G. Inarritu.

To koniec Pogromców Mitów!

Mamy niedobrą informacje dla fanów Pogromców Mitów. Discovery Channel ogłosiło, że 14 sezon będzie ostatnim. Finałowa seria zadebiutuje na antenie już w styczniu.

Peyton Reed ponownie za kamerą Ant-Mana!

Peyton Reed ponownie zawita do filmowego uniwersum Marvela. Reżyser po raz kolejny zasiądzie za sterami filmu o najmniejszym superbohaterze na świecie, Ant-Manie.

Kolejna porcja zdjęć zza kulis Batman v Superman

Jak wiadomo nowy numer magazynu Total Film jest poświęcony filmowi Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Z tej okazji w sieci pojawiają się kolejne informacje i zdjęcia z produkcji. Znajdziecie je w naszej galerii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2015-10-26

Fajna ciekawostka związana z tym newsem "The Revenant", pokazująca jak serio DiCaprio podchodzi do swoich ról.

Gracjan Mikitin Redox 2015-10-26

Może w końcu technika na "Day-Lewisa i Bale’a" przyniesie statuetkę :P

Redox Movieman 2015-10-26

W tym roku chciałbym, żeby to Fassbender zdobył Oscara za Jobsa, bo za rzadko docenia się go za role. Na profilu Leo na IMDb ma od groma ról oznaczonych jako "In Development", więc niejedna świetna kreacja pewnie wyjdzie w przyszłości.

Proszę czekać…