[Ankieta] Najciekawsze newsy mijającego tygodnia #15

Z racji tego, że nie każdy ma czas i możliwość, przez cały tydzień dokładnie śledzić informacji ze świata X muzy, postanowiliśmy wszystkie najciekawszy newsy zebrać w jedno miejsce. Zapraszamy do lektury.

Świetny start Ant-Mana w Chinach

Ant-Man w amerykańskich kinach nie radził sobie najgorzej, ale sam Marvel pewnie oczekiwał więcej. Inaczej sprawa wygląda na rynkach zewnętrznych. Ostatnia część filmowego uniwersum Marvela znakomicie zadebiutowała w Chinach.

Baron Zemo nie będzie nosił maski

Captain America: Civil War to film, który otworzony trzecią fazę filmowego uniwersum Marvela. Złoczyńcą, z którym będą musieli zmierzyć się superbohaterowie będzie Baron Zemo, w którego wcieli się Daniel Brühl. On sam wypowiedział się na temat postaci, którą przyjdzie mu zagrać.

Batman v Superman najdroższym filmem w historii?

W czasie nowojorskiego Comic-Conu pojawiła się plotka, która głosiła, że budżet dwóch części Avengers: Infinity War będzie wynosił miliard dolarów. Teraz portal Latino Review napisał o rzekomym budżecie produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy bije pierwsze rekordy!

Tysiące fanów na świecie zastanawiają się czy pozycja Avatara, jako najbardziej dochodowego filmu w historii jest zagrożona. A wszystko za sprawą grudniowej premiery obrazu Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy.

Leonardo DiCaprio spał w zwierzęcych zwłokach

Leonardo DiCaprio udzielił wywiadu portalowi Yahoo Movies, w którym można dowiedzieć kilku interesujących rzecz na temat jego najnowszego filmu – Zjawa w reżyserii Alejandro G. Inarritu.

To koniec Pogromców Mitów!

Mamy niedobrą informacje dla fanów Pogromców Mitów. Discovery Channel ogłosiło, że 14 sezon będzie ostatnim. Finałowa seria zadebiutuje na antenie już w styczniu.

Peyton Reed ponownie za kamerą Ant-Mana!

Peyton Reed ponownie zawita do filmowego uniwersum Marvela. Reżyser po raz kolejny zasiądzie za sterami filmu o najmniejszym superbohaterze na świecie, Ant-Manie.

Kolejna porcja zdjęć zza kulis Batman v Superman

Jak wiadomo nowy numer magazynu Total Film jest poświęcony filmowi Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Z tej okazji w sieci pojawiają się kolejne informacje i zdjęcia z produkcji. Znajdziecie je w naszej galerii.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)