"May the Force Be With You"

Francois Chau i Tamlyn Tomita w obsadzie remake'u The Eye 0

François Chau i Tamlyn Tomita zagrają w remake'u japońskiego horroru The Eye.

Gwiazdą filmu będzie Jessica Alba (Fantastyczna czwórka, Honey, Sin City – Miasto grzechu). W głównych rolach zobaczymy jeszcze m.in: Parker Posey, Alessandro Nivola czy Chloe Moretz. Fran?ois Chau i Tamlyn Tomita, którzy właśnie dołączyli do obsady, zagrają mniejsze role drugoplanowe.

Fran?ois Chau w serialu ZagubieniFran?ois Chau w serialu Zagubieni

Reżyserią zajmuje się francuski duet: David Moreau i Xavier Palud. Scenariusz napisali: Hillary Seitz, Sebastian Gutierrez i Ryne Douglas Pearson. The Eye produkuje Tom Cruise i Paula Wagner.

Zdjęcia do filmu już się rozpoczęły. Zaplanowana data premiery to 12 października tego roku.

The Eye będzie remake'iem japońskiego horroru z 2002 roku. Sydney, młoda niewidoma od dziecka skrzypaczka dzięki zabiegowi przeszczepu rogówki dostaje szansę odzyskania wzroku. Równocześnie z przystosowywaniem uleczonego zmysłu do oszałamiającego świata barw i form, nawiedzają ją przerażające wizje śmierci porywającej wybrańców i wywlekającej ich poza świat żywych. Wytrącona z równowagi Sydney na skraju szaleństwa jest zmuszona odkryć do kogo należały wszczepione jej oczy i jaka tajemnica kryje się za tymi wizjami.

Fran?ois Chau znany jest przede z serialu Zagubieni, gdzie wciela się w postać Dr Marvina Candle, który jest narratorem w filmie instruktażowym do stacji Łabędź (sezon II: odcinek 3 – Orientation) i Perła (sezon II: odcinek 21 – ?). Pierwszy z nich możesz zobaczyć na YouTube klikając TUTAJ.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…