Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenarzystka Strażników Galaktyki o Labiryncie 0

Kilka dni temu The Hollywood Reporter podał informacje jakoby szykowany był reboot filmu Labirynt, którego gwiazdą był niedawno zmarły piosenkarz David Bowie. Nicole Perlman, która przygotowuje scenariusz filmu zaprzeczyła tym doniesieniom na swoim Twitterze.

Patrząc na podejście Perlman do nowej wersji Labiryntu, wydaje się że scenarzystka ma sporo szacunku dla klasyki gatunku. Tak, więc można powiedzieć, że jest to osoba idealnie nadająca się do zadania napisania nowego skryptu. Teraz tylko pozostaje zadać sobie pytanie – dostaniemy kontynuację czy może prequel produkcji z roku 1986.

Oryginał wyreżyserowany przez Jima Hensona opowiadał historię dziewczyny o imieniu Sarah, która poirytowana tym, że musi opiekować się swoim młodszym bratem, wzywa gobliny z ulubionej książki, aby te porwały małego Toby’ego. Kiedy życzenie staje się faktem, rusza ona w niebezpieczną podróż do magicznego świata pełnego stworów. Tam musi pokonać tytułowy Labirynt, aby dostać się do zamku złowrogiego króla Goblinów.

Źrodło: Geektyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…