TVN kręci nowe serie popularnych seriali 0

Jesienią w TVN pojawią się nowe serie Heli w opałach i Kryminalnych, których produkcja właśnie się rozpoczęła. Co jeszcze szykuje stacja?

Do jesieni jeszcze daleko, ale praca na planach seriali już wre. Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do trzeciej serii sitcomu Hela w opałach. Potrwają one co najmniej do końca maja. Jak zapowiadają producenci w nowym sezonie pojawi się gościnnie wielu aktorów m.in. Emilia Krakowska, Bartosz Obuchowicz, Michał Koterski, Marysia Góralczyk, Joanna Żółkowska i Łukasz Nowicki.

Odcinki trzeciej serii reżyserują Andrzej Kostenko, Magda Batorska i Patrick Yoka, zaś autorem scenariuszy jest między innymi Alan Ball, zdobywca Oscara za fabułę American Beauty i współtwórca sukcesu Sześciu stóp pod ziemią oraz Rzymu. Efekty pracy całej ekipy będzie można zobaczyć w TVN jesienią.

Poza wesołymi przygodami Heleny Trojańskiej w jesiennej ramówce widzowie doczekają się także kontynuacji opowieści o trójce policjantów z wydziału zabójstw. Tuż przed Świętami Wielkanocnymi rozpoczęły się bowiem zdjęcia do odcinków już siódmej serii Kryminalnych, która liczyć będzie 13 epizodów.

W nowym sezonie poza główną obsadą nie zabraknie także nowych aktorów – Kamila Maćkowiaka i Małgorzaty Kożuchowskiej, którzy pojawią się jednak już w obecnie pokazywanej w TVN szóstej serii. Maćkowiak zagra nowego prokuratura Jacka Dumicza, zaś gwiazda M jak miłość wcieli się w rolę Natalii, scenarzystki telenoweli, na planie której zostaje popełnione morderstwo. Postać ta pojawi się w ostatnim odcinku szóstego sezonu i zostanie w serialu na cały kolejny. Nie jest tajemnicą, że scenarzyści szykują wątek miłosny pomiędzy bohaterką graną przez Kożuchowską a odtwarzanym przez Macieja Zakościelnego, podkomisarzem Markiem Brodeckim.

(Kliknij, aby powiększyć zdjęcie)

Jesienią nie zabraknie także nowych perypetii bohaterów Nianii, jednak zdjęcia do piątej serii sitcomu ruszą dopiero na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Z kolei już od lutego trwa produkcja drugiej edycji reality show Superniania. W nowych planowanych na jesień odcinkach, Dorota Zawadzka będzie próbowała poskromić kolejne niesforne maluchy stosując nowe nierzadko nawet kontrowersyjne metody.

W powakacyjnej ramówce widzowie TVN nie zobaczą natomiast Magdy M., której emitowana obecnie czwarta seria ma być ostatnia. Jednak według Dziennika fanki Pawła Małaszyńskiego, grającego główną męską postać w Magdzie M., nie zdążą zatęsknić za swoim idolem. Małaszyński ma bowiem wystąpić w nowym serialu kryminalnym pod roboczym tytułem Twarzą w twarz, w którym zagra gangstera zamieszanego w morderstwo. Zdaniem Dziennika w jednej z drugoplanowych ról w nowej produkcji pojawi się także gwiazda Kryminalnych Maciej Zakościelny, zaś autorem scenariusza jest Patryk Vega, scenarzysta m.in. Pitbulla.

Poza sitcomami i produkcjami kryminalnymi TVN przygotowuje także serial dokumentalno-fabularny opowiadający o katastrofach w polskich kopalniach, którego tytuł brzmi Nadzieja umiera ostatnia. Jednak nie wiadomo na razie kiedy pozycja pojawi się na antenie stacji.

WirtualneMedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

sciema

Fajny ten nowy sposób wyświetlania zdjęć. Chociaż trochę podobny do FW.

Trophy sciema

Nie tylko na FW tak jest…

Lucas_B sciema

Podobny… ale lepszy :D:D:D

Proszę czekać…