TVN kręci nowe serie popularnych seriali

Jesienią w TVN pojawią się nowe serie Heli w opałach i Kryminalnych, których produkcja właśnie się rozpoczęła. Co jeszcze szykuje stacja?

Do jesieni jeszcze daleko, ale praca na planach seriali już wre. Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do trzeciej serii sitcomu Hela w opałach. Potrwają one co najmniej do końca maja. Jak zapowiadają producenci w nowym sezonie pojawi się gościnnie wielu aktorów m.in. Emilia Krakowska, Bartosz Obuchowicz, Michał Koterski, Marysia Góralczyk, Joanna Żółkowska i Łukasz Nowicki.

Odcinki trzeciej serii reżyserują Andrzej Kostenko, Magda Batorska i Patrick Yoka, zaś autorem scenariuszy jest między innymi Alan Ball, zdobywca Oscara za fabułę American Beauty i współtwórca sukcesu Sześciu stóp pod ziemią oraz Rzymu. Efekty pracy całej ekipy będzie można zobaczyć w TVN jesienią.

Poza wesołymi przygodami Heleny Trojańskiej w jesiennej ramówce widzowie doczekają się także kontynuacji opowieści o trójce policjantów z wydziału zabójstw. Tuż przed Świętami Wielkanocnymi rozpoczęły się bowiem zdjęcia do odcinków już siódmej serii Kryminalnych, która liczyć będzie 13 epizodów.

W nowym sezonie poza główną obsadą nie zabraknie także nowych aktorów – Kamila Maćkowiaka i Małgorzaty Kożuchowskiej, którzy pojawią się jednak już w obecnie pokazywanej w TVN szóstej serii. Maćkowiak zagra nowego prokuratura Jacka Dumicza, zaś gwiazda M jak miłość wcieli się w rolę Natalii, scenarzystki telenoweli, na planie której zostaje popełnione morderstwo. Postać ta pojawi się w ostatnim odcinku szóstego sezonu i zostanie w serialu na cały kolejny. Nie jest tajemnicą, że scenarzyści szykują wątek miłosny pomiędzy bohaterką graną przez Kożuchowską a odtwarzanym przez Macieja Zakościelnego, podkomisarzem Markiem Brodeckim.

(Kliknij, aby powiększyć zdjęcie)

Jesienią nie zabraknie także nowych perypetii bohaterów Nianii, jednak zdjęcia do piątej serii sitcomu ruszą dopiero na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Z kolei już od lutego trwa produkcja drugiej edycji reality show Superniania. W nowych planowanych na jesień odcinkach, Dorota Zawadzka będzie próbowała poskromić kolejne niesforne maluchy stosując nowe nierzadko nawet kontrowersyjne metody.

W powakacyjnej ramówce widzowie TVN nie zobaczą natomiast Magdy M., której emitowana obecnie czwarta seria ma być ostatnia. Jednak według Dziennika fanki Pawła Małaszyńskiego, grającego główną męską postać w Magdzie M., nie zdążą zatęsknić za swoim idolem. Małaszyński ma bowiem wystąpić w nowym serialu kryminalnym pod roboczym tytułem Twarzą w twarz, w którym zagra gangstera zamieszanego w morderstwo. Zdaniem Dziennika w jednej z drugoplanowych ról w nowej produkcji pojawi się także gwiazda Kryminalnych Maciej Zakościelny, zaś autorem scenariusza jest Patryk Vega, scenarzysta m.in. Pitbulla.

Poza sitcomami i produkcjami kryminalnymi TVN przygotowuje także serial dokumentalno-fabularny opowiadający o katastrofach w polskich kopalniach, którego tytuł brzmi Nadzieja umiera ostatnia. Jednak nie wiadomo na razie kiedy pozycja pojawi się na antenie stacji.

WirtualneMedia.pl