Coraz liczniejsi Transformersi 0

Rachael Taylor i Amaury Nolasco dołączyli do obsady filmu The Transformers: The Movie.

Historia Transformersów rozpoczęła się od serii zabawek wydanych w latach 80. przez firmę Hasbro. Kosmiczne roboty zostały znakomicie przyjęte przez dzieci i szybko pojawiła się wersja komiksowa, a potem telewizyjna.

Pełnometrażową wersję przygód zabawek reżyseruje Michael Bay. W obsadzie znaleźli się już Jon Voight, Travis Van Winkle, Shia LaBeouf, Josh Duhamel, Bernie Mac, John Turturro, Megan Fox i John Robinson.

Za projekt odpowiedzialne są wytwórnie DreamWorks i Paramount Pictures. Alex Kurtzman i Roberto Orci zajęli się scenariuszem. Przy projekcie z filmowcami pracować będą również przedstawiciele Hasbro. Producentem wykonawczym przedsięwzięcia jest Steven Spielberg. Obraz produkują Don Murphy, Tom DeSanto i Lorenzo di Bonaventura. Budżet szacowany jest na 100 milionów dolarów. Dzieło trafi do kin 4 lipca 2007 roku.

TransformersTransformers

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jay

Bylo juz cos takiego jak The Transformers: The Movie i jest to naprawde klasyka animacji L Mam jeszcze gdzies na VHS ta perelke. Cudo. 'Berylowe bzdury, nie to cezowe salami' :D

Proszę czekać…