http://vimeo.com/mironkundzicz

Mendelsohn w Australii 0

Aktor Ben Mendelsohn zagra brakujące ogniwo miłosnego trójkąta w epickiej Australii

Reżyseruje Baz Luhrmann (Roztańczony buntownik), na podstawie scenariusza, który napisał razem z Ronaldem Harwoodem (Miłość w czasach zarazy), Stuartem Beattie (Wykolejony) i Richardem Flanaganem.

Ben Mendelsohn w filmie Hunt Angels 2006Ben Mendelsohn w filmie Hunt Angels 2006

Akcja filmu osadzonego w latach 40. XX wieku, skupi się na postaci Lady Sarah Ashle (Nicole Kidman), zamężnej, angielskiej arystokratki, która przeprowadza się do Australii, na gospodarstwo swojego męża, które znajduje się na odludnych terenach, zwanych Faraway Downs. Na miejscu wdaje się w romans z poganiaczem bydła (Hugh Jackman).

David Wenham (Władca Pierścieni: Powrót Króla) zagra biznesmena, który pracuje nad tym, aby przyłapać ją na gorącym uczynku i odebrać jej ziemię. Mendelsohn wcieli się w postać, zdradzanego męża Lady Ashle.

Barry Otto (Oskar i Lucinda), Lillian Crombie, Ursula Yovich, David Ngoombujarra (Kangur Jack) i David Gulpilil (Polowanie na króliki) pojawią się w rolach drugoplanowych. Zdjęcia mają się rozpocząć w Bowen, 14 maja.

Ben Mendelsohn pochodzi z Australii. Jest znany publiczności z filmów Podróż do Nowej Ziemi, Granice wytrzymałości, Opera u czubków, Syreny czy Wielki Szwindel. Zdobył Nagrodę AFI za The Year My Voice Broke i Nagrodę Camério za Amy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…