Wonder Woman z nutką tajemnicy w Batman v Superman 0

Zbliżamy się wielkimi krokami do przełomowego kinowego wydarzenia z filmem Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, w którym po raz pierwszy razem na dużym ekranie zobaczymy Batmana (Ben Affleck) i Supermena (Henry Cavill). Co więcej, swój kinowy debiut będzie miała postać Wonder Woman, którą zagra Gal Gadot. Deborah Snyder, producentka, zapytana o tę postać powiedziała, że w Batman v Superman dostaniemy przedsmak możliwości i supermocy bohaterki.

Myślę, że reżyser Zack (Snyder) i Geoff Johns przygotowali wiele propozycji i historii. Naprawdę, zrobiliśmy wykres z mocami bohaterów i myślę, że zobaczymy tylko troszkę Wonder Woman. Wystarczająco, aby poczuć sens jej możliwości. Nie chcieliśmy pokazać za dużo, ponieważ Patty (Jenkins) zbuduje całość, a wtedy dopiero zobaczymy, jak ona wyobraża sobie moce Wonder Women w filmie.

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości to nie tylko Batman, Superman i Wonder Woman, ale zostaną również przedstawieni pozostali członkowie Justice Leadgue. Aquaman (Jason Momoa), The Flash (Ezra Miller) and Cyborg (Ray Fisher) pojawią się na ekranie i chociaż niewiele wiadomo o ich wyglądzie, to na pewno zobaczymy troszkę z ich możliwości.

Gal Gadot pracuje obecnie nad filmem o Wonder Women, którego reżyserią zajęła się Patty Jenkins. Film ma się pojawić latem przyszłego roku. Obecnie można wywnioskować, że akcja będzie się rozgrywała w trzech różnych przestrzeniach: w jej ojczyźnie Themyscira, podczas I wojny światowej w Londynie i w czasach obecnych. Cała akcja ma doprowadzić do Justic League Part 1, którego produkcja jest planowana na kwiecień.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-03-22

Z wczesnych pokazów wygląda na to, że Wonder Woman pozytywnie zaskoczy.

Proszę czekać…