Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

31 - data premiery nowego filmu Roba Zombie'ego 0

Saban Films wreszcie ogłosiło datę wejścia do kin nowego filmu Roba Zombie'ego, który nosi tytuł 31. Produkcja zawita na ekrany 16 września.

Zombie nie tylko wyreżyserował, ale także napisał scenariusz do filmu. Pierwsze pokazy odbyły się na festiwalu filmowym w Sundance. Na temat produkcji o sadystycznym klaunie wypowiedział się prezes Saban Film, Bill Bromiley:

31 nie jest skierowane tylko do fanów kina grozy, ale również ludzi którzy cenią autorskie filmy. Jest on stworzony w stylistyce Zombie’ego. Ron to niezrównany talent i jesteśmy podekscytowani tym, że zaprezentujemy widowni jego nowe dzieło.

Zadowolony z tej współpracy jest także sam Zombie, który komplementuje Saban Films:

Po spotkaniu z przedstawicielami Saban, wiedzieliśmy że to idealny dom dla 31. Mieli całkowite zrozumienie dla gatunku i pochodzenia tego filmu. Jestem bardzo podekscytowany z możliwości pracowania z nimi.

31 opowie historię morderczego klauna o imieniu Doom-Head, który terroryzuje piątkę przyjaciół dzień przed Halloween. Zostają oni zmuszeni do wzięła udziału w zabójczej grze, w której celem jest przetrwanie 12 godzin z maniakalnym gangiem niestroniącym od przemocy.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…