Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Box Office: Batman i Superman biją kolejny rekord! 0

Kontrowersje po premierze filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości wciąż odbijają się szerokim echem w Internacie. Dla producentów jest ważne, aby ich produkt był jak najgłośniej komentowany.

Pomimo tego, że spora część recenzji jest niezbyt pozytywna, to ludzie na własnej skórze chcą się przekonać czy kolejny film na podstawie DC Comics jest tak zły jak go malują. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości pobił właśnie kolejny kasowy rekord.

Tym razem mowa tutaj o najlepszym wyniku w historii, jeśli chodzi o marcowy poniedziałek. Film wyprodukowany przez studio Warner Bros. Pictures zdołał zarobić 15 mln dolarów. Poprzednim rekordzistą były Igrzyska śmierci. W 2012 roku pierwszej części kasowej serii udało się zarobić 10,8 mln dolarów.

Dzięki takiemu wynikowi Mroczny Rycerz i Człowiek ze stali mają już w samych Stanach Zjednoczonych ponad 181 mln dolarów. Kiedy dorzucimy do tego wpływy z rynków zewnętrznych, to na koncie produkcji znajdziemy 468,5 mln. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Batman v Superman: Świt sprawiedliwości w pięć dni zarobi na całym świecie pół miliarda dolarów.

AKTUALIZACJA

Jak donosi Warner Bros. po pięciu dniach od premiery filmu starcie superbohaterów przynosi zysk w wysokości 501,9 milionów $ na całym świecie! Przypomnijmy, że nie wszędzie miała jeszcze miejsce premiera.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…