Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Ruszają zdjęcia do Szybkich i wściekłych 8 0

Nie kłamcie, że nie czekacie na ten film. Po latających samochodach w Szybkich i wściekłych 7 przyszła pora na kolejne niemożliwe akrobacje ekipy Dominica Toretto w kolejnej części z serii zatytułowanej… Szybcy i wściekli 8!

Pojawiła się informacja, że zdjęcia do tej wysokobudżetowej produkcji studia Universal rozpoczną się w połowie kwietnia br. w Cleveland, Ohio, choć tamtejsi mieszkańy nie mają ponoć co liczyć na spotkanie gwiazd filmu, gdyż będą to zdjęcia drugiej ekipy. Jak zwykle bywa w przypadku tej serii będzie to międzynarodowe przedsięwzięcie i już wiadomo, że niektóre sceny będą kręcone również w Nowym Jorku i Atlancie. Islandia, Kuba czy Rosja również mają być tłem dla szaleńczych pościgów.

Do swoich ról mają powrócić m.in. Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham i Kurt Russell. Nadal czekamy na potwierdzenie czy Charlize Theron podpisze kontrakt na udział w roli czarnego charakteru, o czym pisaliśmy około miesiąca temu.

Za kamerą stanie F. Gary Gray, który będzie pracował na scenariuszu autorstwa Chrisa Morgana, czyli twórcy skryptów do wszystkich pozostałych części poza pierwszymi dwoma. Szybcy i wściekli 8 zawitają do polskich kin 21 kwietnia 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…