http://vimeo.com/mironkundzicz

McCarthy w Witless Protection 0

Jenny McCarthy wystąpi w komedii Witless Protection.

Główną rolę zagra Larry the Cable Guy (Larry the Cable Guy: Health Inspector). Reżyserem i scenarzystą będzie Charles Carner (Zabójcza głębia).

Jenny McCarthy i Pamela Anderson w filmie Straszny film 3 2003Jenny McCarthy i Pamela Anderson w filmie Straszny film 3 2003

Produkcję finansuje Parallel Entertainment Pictures. Producentami będą J.P. Williams (Delta Farce) i Alan Blomquist (Co gryzie Gilberta Grape'a). Dystrybucją zajmie się Lionsgate.

Fabuła filmu będzie opowiadać o szeryfie w małym miasteczku, któremu wydaje się, że jego świadek został porwany. Wyrusza, więc, aby uratować kobietę. Okazuje się, że porywaczami są agenci FBI, którzy mają ją chronić i dowieźć do Chicago na proces w sprawie korupcji w wielkiej firmie. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ z czasem, agenci FBI okażą się zabójcami wynajętymi do zlikwidowania kobiety.

W rolach drógoplanowych wystąpią Ivana Miličević (Impostor: Test na człowieczeństwo), Yaphet Kotto (Freddy nie żyje: Koniec koszmaru), Peter Stormare (Zaginiony świat: Jurassic Park), Joe Mantegna (Ojciec chrzestny III) i Eric Roberts (A Guide to Recognizing Your Saints).

Zdjęcia mają się rozpocząć w Chicago 21 maja.

Jenny McCarthy urodziła się w Chicago. Najbardziej znana jest z tego, że była Króliczkiem Playboya. Ma też na koncie występy w takich filmach jak Krzyk 3, Pyton, Brylanty, Straszny film 3 czy John Tucker musi odejść. W 1997 roku zdobyła Golden Apple dla najlepszej aktorki.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…