Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Flash traci reżysera 2

Od jakiegoś czasu do ekranizacji solowego filmu o najszybszym człowieku na Ziemi – The Flash – przypisany był już reżyser Seth Grahame-Smith. Jak donosi jednak wiadomość zza oceanu sprawy się pokomplikowały i człowiek odpowiedzialny za Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D nie jest już związany z filmem DC.

Seth Grahame-Smith opuszcza projekt Warner Bros. w związku z "twórczymi różnicami", co pozostawia komiksowy projekt z udziałem Ezry Millera bez reżysera. Dla Grahame-Smitha miał to być debiut na tym stanowisku; wcześniej zajmował się on głównie scenariuszami w tym również do Flasha. Jak narazie wiadomo, że skrypt jego autorstwa pozostanie w użyciu i że data premiery pozostaje niezmienna, tj. 16 marca 2018 roku. Studio ma zatem sporo czasu na znalezienie nowego reżysera.

Flash w interpretacji Millera został przedstawiony w produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, gdzie pojawił się jako jeden z gościnnych występów przedstawiających członków Ligii Sprawiedliwości, którego pierwsza odsłona nastąpi na jesień 2017 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire 2016-05-01

Taki ciąg wydarzeń przyszedł mi do głowy:

1. Kevin Smith deklaruje się jako wielki fan serialowego Flasha
2. Cichy Bob załatwia sobie robotę jako reżyser jednego z odcinków 2 sezonu który zostanie wyemitowany 10 maja
3. Jakiś tydzień temu chwali się na Twitterze, że odbył bardzo ważne spotkanie z ludźmi od kinowego Warnera, podczas gdy jego gotowy odcinek Flasha jest przyjmowany pozytywnie przez ważnych ludzi z telewizyjnego Warnera
4. Reżyser kinowego Flasha opuszcza projekt, na pewno dowiedzieliśmy się o tym kilka-kilkanaście dni po fakcie
5. Warner czeka na reakcje na odcinek Smitha wyemitowany 10 maja
6. W drugiej połowie maja Kevin Smith zostaje ogłoszony jako nowy reżyser kinowego Flasha, w oczach decydentów to szansa DCEU na zerwanie ze sztywnym wizerunkiem uniwersum, oraz na odbudowanie zainteresowania nerdów

Bonus: Zupełnie ucichło o 3 kolejnych filmach Smitha do których zdjęcia planowano po sobie w 2016 roku: Mallrats 2, Clerks 3 i Moose Jaws.

jacks Quagmire 2016-05-01

@Quagmire Cholera nie głupio to brzmi. Czekam na rozwój wydarzeń :)

Redox Quagmire 2016-05-01

@Quagmire Mam dylemat, bo bardzo chciałbym Smitha w uniwersum DC, ale też w końcu zobaczyłbym "Clerks 3".

ferhin2 2016-04-30

mam nadzieję, że produkcja upadnie, przede wszystkim powinni połączyć Flasha serialowego z całą obsadą na wielki ekran.

Lamper ferhin2 2016-04-30

@ferhin2 Nie. Nie. I jeszcze raz nie. Grant Gustin to może fajny aktor ale serialowy.

Redox ferhin2 2016-05-01

@ferhin2 Też jestem za tym, żeby spróbować z innym wcieleniem. Bo czemu by nie? Cameo Flasha w "BvS" podobało mi się bardziej od Cyborga i Aquamana. Wydaje mi się, że pójdą trochę w innym kierunku.

Proszę czekać…