Flash traci reżysera

Od jakiegoś czasu do ekranizacji solowego filmu o najszybszym człowieku na Ziemi – The Flash – przypisany był już reżyser Seth Grahame-Smith. Jak donosi jednak wiadomość zza oceanu sprawy się pokomplikowały i człowiek odpowiedzialny za Abraham Lincoln: Łowca wampirów 3D nie jest już związany z filmem DC.

Seth Grahame-Smith opuszcza projekt Warner Bros. w związku z "twórczymi różnicami", co pozostawia komiksowy projekt z udziałem Ezry Millera bez reżysera. Dla Grahame-Smitha miał to być debiut na tym stanowisku; wcześniej zajmował się on głównie scenariuszami w tym również do Flasha. Jak narazie wiadomo, że skrypt jego autorstwa pozostanie w użyciu i że data premiery pozostaje niezmienna, tj. 16 marca 2018 roku. Studio ma zatem sporo czasu na znalezienie nowego reżysera.

Flash w interpretacji Millera został przedstawiony w produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, gdzie pojawił się jako jeden z gościnnych występów przedstawiających członków Ligii Sprawiedliwości, którego pierwsza odsłona nastąpi na jesień 2017 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.