Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ridley Scott zajmie się reżyserią westernu 0

Ridley Scott aktualnie pracuje na planie swojego kolejnego filmu, Obcy: Przymierze. Już jednak planuje swój kolejny projekt, który jak się okazuje miałby być westernem.

Produkcja będzie nosiła tytuł "Wraiths of The Broken Lands" i jej scenariusz powstanie w oparciu o powieść autorstwa S. Craiga Zahlera. Co ciekawe w ubiegłym roku, pisarz zadebiutował jako scenarzysta oraz reżyser filmowy. Do kin wszedł western grozy, Bone Tomahawk. Obraz można było zobaczyć również w polskich kinach.

Akcja "Wraiths of The Broken Lands" została osadzona pod koniec XX wieku na granicy amerykańsko-meksykańskiej. Historia skupi się na grupie mężczyzn, która wyrusza w podróż odnalezienia swoich sióstr, które zostały uprowadzone. Panowie będą gotowi przekroczyć wszelkie granice, aby wykonać swoje zadanie.

Scenariusz zostanie napisany przez Drew Goddarda. Produkcja powstanie dla 20th Century Fox. Na razie nie jest znana data premiery tego projektu. A Wy co oni sądzicie? Myślicie, że Scott poradzi sobie w gatunku western?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…