Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

X-Force powinno mieć kategorię wiekową R 1

Plany stworzenia filmu na podstawie komiksu "X-Force" sięgają 2013 roku. Wtedy też zatrudniono scenarzystę Kick-Assa 2, Jeffa Wadlowa do napisania skryptu filmu.

Od tamtego czasu oprócz medialnych spekulacji, tak naprawdę nie mieliśmy żadnych ważnych informacji dotyczących tego projektu. Wydaje się, że dzięki premierze Deadpoola coś może ruszyć w tej sprawie do przodu. W scenie końcowej filmu, tytułowy bohater zapowiada drugą część i pojawienie się w niej Cable’a czyli lidera X-Force.

Sporo się mówi na temat tego kto mógłby zagrać tę postać. Padają takie nazwiska jak Stephen Lang czy Dolph Lundgren. Na razie jednak nic oficjalnego. Na temat realizacji filmu o grupie X-Force wypowiedział się producent filmów z uniwersum osadzone w świecie X-Men, Simon Kinberg. Dotyczyła ona tego w jakiej kategorii wiekowej powinien zostać stworzony ten obraz.

Jeśli będą filmy, które chcą być lubieżne, mroczne i pełne przemocy pasującej do kategorii wiekowej R, wtedy Fox będzie na to otwarty. Jednak nie każdy film się do tego nadaje. Nie uważam, aby wszystkie filmy ze świata X-Men tego potrzebowały, nie sądzę że są to takie historie. Jednak jeśli zdecydowalibyśmy się zrobić film o X-Force, wtedy powinna to być kategoria. I teraz to co robimy z Wolverine’em nie jest spowodowane sukcesem Deadpoola. Podjęliśmy taką decyzję przed premierą.

Oczywiście Kinberg może mówić, że decyzja o Wolverine’e została podjęta jeszcze przed premierą Deadpoola. Możemy być jednak pewni, że na jej podtrzymanie wpływ miał wielki sukces kasowy filmu Reynoldsa. Teraz miejmy nadzieję, że Fox nie będzie się bał tworzyć ekranizacji komiksów z wulgarnym językiem i zwiększoną dawką przemocy.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…