Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Nowe przygody Aladyna - komedia wzmocniona dżinem! 0

Jeden z największych sukcesów komercyjnych w historii francuskiej komedii. Porywająca historia dla całej rodziny. Słynna baśń wzięta na warsztat przez grupę znakomitych komików nabiera zupełnie nowych barw nie tracąc nic ze swojego klasycznego uroku. Prezentujemy polski zwiastun.

Kev Adams jako Aladyn i William Lebghil jako Khalid w Nowych przygodach Aladyna

Nowe przygody Aladyna to czarodziejska mieszanka niesamowitych przygód i szalonego humoru dla wszystkich od 7 do 700 roku życia! Akcja filmu rozegra się w pełnym latających dywanów, pięknych księżniczek oraz przebiegłych czarodziejów Bagdadzie. Aladyn, którego niektórzy mylnie biorą za Ali Babę, spotka na swej drodze rapującego sługę czyli wszechmocnego dżina we własnej osobie. Słynna baśń wzięta na warsztat przez grupę znakomitych komików nabiera zupełnie nowych barw nie tracąc nic ze swojego klasycznego uroku.

W rolach głównych Kev Adams (Ciało pedagogiczne), Jean-Paul Rouve (Asterix i Obelix: Misja Kleopatra), Vanessa Guide (Przychodzi facet do lekarza) oraz Michel Blanc (Podróż na sto stóp). Prezentujemy polski zwiastun:

Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Niesieni ich niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, pięknych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz przeróżnej maści wezyrów i sułtanów. Poznajemy Aladyna, którego niektórzy mylnie biorą za Ali Babę, a także jego rapującego sługę czyli wszechmocnego dżina we własnej osobie. Przede wszystkim jednak przeżywamy niezwykłe przygody mocno wzbogacone wyobraźnią niekompetentnych gawędziarzy.

Premiera w kinach w całej Polsce 26 sierpnia 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…