Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Zadarli ze złą planetą - IMAXowy plakat Dnia niepodległości 0

Już 24 czerwca kosmici na całym świecie zaatakują kinowe ekrany. Właśnie opublikowano niesamowity plakat widowiska sci-fi zatytułowanego Dzień Niepodległości: Odrodzenie, który dedykowany jest kinom IMAX. Tagline daje jednoznacznie do zrozumienia, że Ziemia nie jest bezbronna i że kosmici "zadarli ze złą planetą". Grafika stylizowana jest na słynnym zdjęciu z okresu II wojny światowej przedstawiającym wbicie sztandaru nad Iwo Jimą. W tle, nad żołnierzami, góruje statek obcych wielkości Oceanu Indyjskiego.

Po najeździe przedstawicieli obcej cywilizacji na Ziemię ludzie wykorzystali pozostawione przez nich zdobycze techniki to budowy supernowoczesnego i skutecznego systemu obronnego dla całej naszej planety. Nic jednak nie mogło przygotować nas na ponowny atak obcych, którzy powracają, by ze zdwojoną siłą przypuścić atak na Ziemię.
Kontynuacja filmu Dzień Niepodległości, jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o inwazji przedstawicieli obcej cywilizacji na naszą planetę, wyreżyserowana przez Rolanda Emmericha (Pojutrze, 2012). W obsadzie między innymi Maika Monroe, Jeff Goldblum, Bill Pullman oraz Liam Hemsworth.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…