Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Miłości nie mierzy się w centymetrach! Oficjalny plakat komedii Facet na miarę 2

Prezentujemy oficjalny polski plakat komedii romantycznej Facet na miarę – świetnie przyjętego przez widzów filmu zamknięcia Netia Off Camera 2016.

Jean Dujardin i Virginie Efira w komedii Facet na miarę

Facet na miarę to kolejny po Nietykalnych i Za jakie grzechy, dobry Boże? francuski hit, który podbije serca polskich widzów! Ciepła i wzruszająca komedia romantyczna mówiąca o tym, że dla prawdziwego uczucia wszystko jest możliwe, była filmem zamknięcia Netia Off Camera 2016 i została doskonale przyjęta przez publiczność festiwalu. Do regularnej dystrybucji Facet na miarę wejdzie 15 lipca. W roli głównej Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w filmie Artysta. Partneruje mu Virginie Efira, aktorka znana z Miłości po francusku.

Najbardziej zabawna i wzruszająca francuska komedia od czasu Nietykalnych.

Pleinvie.fr

Film lekki, elegancki, poruszający i pięknie zagrany. Prawdziwy wyczyn.

Atlantico.fr

Śmieszny, czuły, zaskakujący.

Abusdecine.com

Uwodzicielska komedia romantyczna. Wzruszająca i zabawna.

Citazine.fr

Świetne aktorstwo! Ani chwili nie będziecie się nudzić.

Cinealliance.fr

Urocza i lekka komedia romantyczna. Będziecie tęsknić za jej bohaterami.

Télérama

Dziś został zaprezentowany oficjalny polski plakat do filmu:

Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: "nie sposób mnie przegapić". Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości.

Premiera w polskich kinach zapowiedziana została na 15 lipca 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…