Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

Czy tak wygląda następca Wolverina? 0

Od dawna wiadomo, że Wolverine 3 będzie ostatnią produkcją z udziałem tytułowego bohatera. Co dalej? Czy istnieje postać, aktor, aktorka zdolna zastąpić jedną z bardziej kultowych postaci pośród filmowych adaptacji komiksów?

Od kilku tygodni po sieci krążą niepotwierdzone dotąd informacje, że następcą słynnego Mutanta ma być X-23 – kobiecy, nastoletni odpowiednik Wolverina. Choć plotki te nie są jeszcze pewne, to istnieje wiele amatorskich zdjęć z planu nadchodzącego filmu, na których Hugh Jackman gra często wraz z niezidentyfikowaną dziewczyną.

Przed rozpoczęciem zdjęciem do Wolverina 3 w Nowym Orleanie miał miejsce kasting, mający wyłonić (według założeń fanów) osobę wcielającą się w X-23. Szukano kobiety – Kaukaski, Hiszpanki lub Azjatki powyżej 21 roku życia, z ciemnobrązowymi włosami. Dziewczyna na zdjęcia ma około 13 lat – możliwe, że są to sceny retrospekcji, w których dowiadujemy się, jak X-23 poznała Wolverina.

Oto, jak prezentują się główne postacie na planie Wolverina 3 (być może Weapon X):Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…