Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zapowiedziano powrót kolejnego Autobota w Transformers 5 1

Wytwórnia Paramount Pictures informuje o kolejnych interesujących rzeczach dotyczących widowiska Transformers: The Last Knight. W sieci pojawiła się właśnie wiadomość o dołączeniu nowego aktora do obsady produkcji oraz powrotu jednego z Autobotów.

fot. materiały promocyjne

Aktorem, który wystąpi w filmie jest Santiago Cabrera znany z takich tytułów jak Herosi czy Merlin. Tym samym dołącza on do takich nazwisk jak Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Isabela Moner oraz sir Anthony Hopkins. Na razie nie zdradzono w jaką postać się wcieli.

Jeśli chodzi o Autobota, którego ponownie zobaczymy na wielkim ekranie, to będzie nim Drift. Widzom został on już zaprezentowany poprzednim filmie z kasowego cyklu – Transformers: Wiek zagłady. Wówczas transformował się on w samochód Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse. W kolejnej części serii będzie się przemieniał w Mercedesa AMG GT R. Oczywiście zaprezentowano oficjalne zdjęcie tego pięknego auta. Możecie zobaczyć je poniżej.

Mercedes AMG GT R

Drift jest tym samym następnym robotem, którego udział został potwierdzony w widowisku. Oprócz niego po stronie Autobotów walczyć Optimus Prime, Bumblebee oraz Sqweeks. Jeśli chodzi o Deceptikonów to na pewno w filmie pojawią się Megatron i Barricade. Reżyserem Transformers: The Last Knight jest Michael Bay. Premierę zapowiedziano na 23 czerwca 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Grzegorz_Derebecki 2016-07-01

Fajny samochodzik :) Chociaż mogli by też iść z duchem czasu i dać Tesle

Movieman Grzegorz_Derebecki 2016-07-01

@Grzegorz_Derebecki a co powiesz, żeby takie autka sprawić redaktorom? Taki fajny samochód służbowy :D

Grzegorz_Derebecki Movieman 2016-07-01

@Movieman no ten akurat to chyba za dużo pali nie było by nas stać na bęzynę :(

Movieman Grzegorz_Derebecki 2016-07-01

@Grzegorz_Derebecki z pewnością, tylko i wyłącznie benzyna byłaby tutaj kasowym problemem haha :D

Proszę czekać…