Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Idris Elba jako Gunslinger - zdjęcia z planu Mrocznej Wieży 2

Niedawno na łamach naszego portalu mogliście zobaczyć zdjęcia z planu Mrocznej Wieży. Wówczas widniał na nich Matthew McConaughey, który w produkcji wciela się w czarny charakter. Dzisiaj mamy możliwość zobaczenia jego oponenta, którego na ekranie wykreuje Idris Elba. Przed Wami Gunslinger!

fot. materiały promocyjne

Brytyjczyk zagra bohatera, który przemierza świat w poszukiwaniu tytułowej wieży. Uważa, że dzięki temu uda mu się obronić umierający świat.

Poza jakimiś ogólnikami, tak naprawdę nie wiemy za wiele na temat fabuły oraz tego, które tomy cyklu Stephena Kinga zostały wykorzystane do napisania scenariusza. A przy nim pracowało kilka osób. Wśród nich są między innymi Akiva Goldsman oraz Nikolaj Arcel. Ten drugi stoi również za kamerą widowiska.

Zdjęcia do filmu kręcone są między innymi w Nowym Jorku oraz Republice Południowej Afryki. Premiera Mrocznej Wieży 17 lutego przyszłego roku.

Źrodło: Just Jared

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Rob 2016-07-03

Polityczna poprawność uderza raz jeszcze. Poza tym co to za kowboj bez kapelusza?

mortas80 2016-07-06

Do póki nie zobaczyłem myślałem, że to się może udać. Ale z całym szacunkiem dla aktora, to nie jest Roland Deschain. Poczekam na zwiastun, czy zdoła mnie do tego przekonać.

Bluejohn_26 2016-07-03

Mroczna Wieża była jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie ekranizacji. Ale z każdym takim newsem zaczynam coraz bardziej czuć, że nie wygląda to tak jak powinno. Tym samym rośnie moja niechęć do tego projektu i zaczynam po cichu liczyć na to żeby okazał się klapą.

Proszę czekać…