Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Telewizja Fox zamawia nowy serial o X-Menach 2

Telewizja Fox pokłada wielkie nadzieje z komiksowymi mutantami. Włodarze stacji zamówili właśnie nowy serial, który będzie rozgrywał się w świecie X-Menów.

Na razie tytuł produkcji pozostaje tajemnicą. Wiadomo jednak, że seria zostanie przygotowana przez Matta Nixa, który ma na swoim koncie między innymi Tożsamość szpiega. Znany jest już również zarys fabularny serialu.

Głównymi bohaterami nowej produkcji o X-Menach będzie pewna rodzina, która odkrywa że ich dzieci posiadają niezwykle umiejętności. Oczywiście z czasem wychodzi na jaw, że są oni mutantami. Rodzice chcąc uratować swoje pociechy przed rządem, postanawiają zostawić wszystko za sobą i zejść do podziemia. Tam spotykają innych ludzi z podobnym problemem.

Niestety nigdzie nie podano informacji czy serial w jakikolwiek sposób będzie łączył się z filmami kinowymi. Jest oczywiście taka szansa, tym bardziej że w gronie producentów znaleźli się między innymi Simon Kinberg, Bryan Singer i Lauren Shuler Donner. Tych nazwisk fanom kinowego uniwersum mutantów nie trzeba przedstawiać.

Swego czasu w sieci pojawiły się informacje o dwóch innych serialach, które powstawały w oparciu o komiksy z serii X-Men. Pierwszy z nich Hellfire, za który miała odpowiadać właśnie telewizja Fox, prawdopodobnie nie powstanie. Drugą produkcją jest Legion, którego realizacją zajęła się stacja FX.

Źrodło: TV Line

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ges28

Jestem ciekawy współpracy Foxa z Marvelem.Szkoda że Hellfire nie powstanie byłem ciekawy zobaczenia mutantów z tego punktu widzenia.

Proszę czekać…