Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

TOP 20 Soundtrack #3: Najlepsze smutne piosenki 2

Nasz soundtrackowy ranking wystartował już dwa tygodnie temu. Tym samym udało nam się przebrnąć przez miłosną tematykę zarówno pod postacią piosenek, jak i melodii pojawiających się w filmach. Dziś prezentujemy 20-ścia smutnych piosenek!

Strona 1 z 4

20. Let me sing – Robert Pattinson [Zmierzch]


19. Run – Snow Patrol [Charlie St. Cloud]


18. Don’t write me off – Hugh Grant [Prosto w serce]


17. Safe and sound – Taylor Swift [Igrzyska śmierci]


16. Someone’s Watching Over Me – Hilary Duff [Szansa na sukces]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ 2016-07-23

Od siebie bym tutaj dodał "Hard as Nails" Petera Wolfa Criera z filmu Hardcore Henry oraz "Roads Untraveled" Linkin Park z Need for Speed…

Proszę czekać…