Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Czy tak będzie wyglądał Thanos w Avengers? 0

Do sieci trafiły nowe projekty Thanosa, który ma pojawić się w kolejnych częściach filmów o drużynie Avengers. Choć od filmowego debiutu tego kosmicznego arcywroga minęły już ponad 4 lata, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby specjaliści od efektów specjalnych bardziej urealnili jego osobę. Po raz pierwszy widzieliśmy go w napisach końcowych "Avengers" w 2012 roku, później na trochę dłużej zawitał na ekrany w "Strażnikach Galaktyki" w 2014 roku.

fot. materiały prasowe

W pierwszym przypadku jego osoba była mieszanką efektów specjalnych i specjalnej charakteryzacji aktora imieniem Damion Poitier, później Thanos w stu procentach był zrobiony w CGI, a aktor Josh Brolin udostępnił mu swoją mimikę oraz głos. Może to wyjaśniać niezbyt realistyczny wygląd postaci we wspomnianych produkcjach.

Biorąc pod uwagę fakt, że Thanos pojawi się na sporą część czasu na ekranach w dwuczęściowym Avengers: Infinity War prawdopodobnym jest, że wygląd tego kosmicznego wojownika ulegnie jeszcze zmianie. W międzyczasie Ironhead Studios przedstawiło swoją wizję Thanosa, która zdecydowanie kładzie większy nacisk na realizm postaci niż efekty specjalne. Pytanie tylko czy włodarze z Marvel Studios będą zainteresowani zmianą wyglądu ich antybohatera.

Thanos wg Ironhead Studios

Porównanie 'nowego' i 'filmowego' Thanosa

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…