Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiersey Clemons zagra Iris West we Flashu 0

Na początku miesiąca w mediach pojawiły się informację, iż producenci kinowego filmu o Flashu mają trzy kandydatki do zagrania głównej roli kobiecej. Według Variety dokonano właśnie wyboru.

fot. materiały prasowe

Jak się okazuje zwyciężczynią jest Kiersey Clemons. 22 letnia aktorka wcieli się w postać Iris West. Była ona od samego początku faworytką. Jednym z elementów, który sprawiał że to właśnie ją typowaną w pierwszej kolejności jest fakt, że reżyserem Flasha jest Rick Famuyiwa. Młoda aktorka miała okazją pracować już z tym filmowiec przy okazji Dope.

Oczywiście nie sposób o tym napisać – w serialowej wersji Flasha, które jest emitowana w telewizji The CW, w bohaterkę o imieniu Iris West wciela się Candice Patton. Spekuluje się, że filmowy odpowiednik postaci może pojawić się już w Justice League Zacka Snydera. Premiera widowiska 17 listopada 2017. Jeśli chodzi o Flasha, to ten swoją premierę będzie miał 16 marca 2018 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2016-07-26

Z rudej białej dziewczyny z komiksów robią drugi raz murzynkę. Jak to nie jest przesadna poprawność polityczna to nie wiem co nią jest. Że też Czarnej Pantery nie gra biały blond chłopak, w końcu czemu by nie skoro można mieć różne wizje komiksowych bohaterów.

Proszę czekać…