Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

My Little Pony: The Movie - Sia zaśpiewa z kucykami 1

W 2017 roku na ekrany kin wejdzie jedna z najbardziej popularnych bajek na świecie – My Little Pony: The Movie. Do obsady, która użyczy głosu uroczym kucykom dołączyła niezwykle oryginalna, australijska wokalistka Sia.

Wokalistka Sia.

My Little Pony to globalna marka, której ogromna popularność przekłada się na ponad miliard dolarów rocznych przychodów ze sprzedaży licencjonowanych produktów.

My Little Pony: The Movie to zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć w tajemniczy wielki świat. Do obsady, która użyczy głosu uroczym kucykom dołączyła niezwykle oryginalna wokalistka Sia. Artystka wcieli się w rolę gwiazdy pop w świecie kucyków, Songbird Serenade. Oprócz Sii w obsadzie znaleźli się również Liev Schreiber i Emily Blunt.

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wro­giem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Film My Little Pony: The Movie na ekrany kin wejdzie w październiku 2017 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…