http://vimeo.com/mironkundzicz

Zmienią się w dziewięć tygodni 0

Sam Neill, Guy Pearce i Miranda Otto wystąpią w australijskim dramacie kryminalnym How to Change in 9 Weeks.

Zdjęcia ruszają w Queensland w tym tygodniu. Potem przenoszą się do Melbourne. Produkuje Icon Film Distribution.

Miranda Otto w filmie Władca Pierścieni: Dwie Wieże 2002Miranda Otto w filmie Władca Pierścieni: Dwie Wieże 2002

Reżyserem i scenarzystą będzie Simone North, ale producent Tony Cavanaugh (Ojciec) wynajął reżysera/producenta Sidneya Lumeta (Morderstwo w Orient Ekspresie), jako mentora dla debiutantki.

Film będzie oparty na historii piętnastoletniej, australijskiej uczennicy, Rachel Barber, która zaginęła w Melbourne w 1999 roku. Okazało się, że została zabita przez przyjaciółkę z dzieciństwa, Caroline Reid.

Debiutantki Kate Bell i Ruth Murphy wcielą się w główne role, Barber i Reid. Pearce i Otto zagrają rodziców Rachel. Neill zagra ojca Caroline a Rebecca Gibney (Among the Cinders), jej matkę. Wśród aktorów drugoplanowych znalazła się Justine Clarke (Mad Max 3: Pod kopułą gromu).

How to Change in 9 Weeks ma mieć swoją premierę w Australii na początku 2008 roku.

Sam Neill pochodzi z Irlandii Północnej. Znany jest z ról w filmach Polowanie na Czerwony Październik, Park Jurajski, Fortepian, Ukryty wymiar czy Zaklinacz koni. Zdobył AFI Award i Silver Logie.

Guy Pearce urodził się w Ely, w Anglii. Widzowie znają go z występów w obrazach Priscilla, królowa pustyni, Tajemnice Los Angeles, Drapieżcy, Memento czy Factory Girl. Zdobył Sierra Award i Feature Film Award.

Urodzona w Brisbane, Miranda Otto, wystąpiła w filmach Wojna światów, Julia wraca do domu, Wojna plemników, Cienka czerwona linia czy Władca Pierścieni: Powrót Króla. Zdobyła Silver Logie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…