Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Śmierć na planie Łowcy androidów 2 0

W ubiegłym miesiącu Warner Bros. Picutres oficjalnie rozpoczął prace na planie kontynuacji kultowego Łowcy androidów. Na tym etapie produkcji zdjęcia do filmu odbywały się w Origo Studios w Budapeszcie. Niestety doszło tam do śmiertelnego wypadku.

Ofiarą jest jeden z węgierskich robotników budowlanych. Do tragedii doszło w momencie rozmontowywania konstrukcji znajdującej się w Origo Studios. Mężczyzna przebywał akurat pod platformą, na której znajdowała się konstrukcja. Całość zapadła się na niego, co spowodowało śmierć na miejscu. Na razie nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną zawalenia. Niebawem rozpocznie się w tej sprawie dochodzenie.

To nieszczęśliwe wydarzenie nie powinno zaszkodzić harmonogramowi produkcji. Oficjalnie zdjęcia w Origo Studios w Budapeszcie zakończyły się.

W filmie występują Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Jared Leto, Ana de Armas. Reżyserem Łowcy androidów 2 jest Denis Villeneuve. Premiera kontynuacji kultowej produkcji zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…