Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Legion będzie powiązany z kolejnymi filmami o X-Menach 5

Już niebawem świat X-Menów nie będzie się ograniczał tylko i wyłącznie do kinowych superprodukcji. W przyszłym roku zadebiutuje serial Legion, który będzie oparty o komiksy z mutantami.

Oczywiście podstawowe pytanie jakie zadawali sobie fani serii, było takie czy kinowe uniwersum będzie połączone w jakiś sposób z tym telewizyjnym. Na to pytanie odpowiedział Bryan Singer, reżyser filmów o X-Menach, a także producent samego serialu.

Legion będzie należał do świata X-Menów, jednak kiedy go obejrzycie zdacie sobie sprawę, że on tego nie potrzebuje. Będzie on w stanie egzystować samodzielnie. Zostanie on jednak powiązany z przyszłymi filmami o X-Menach. To serial niezwykle ambitny, zabawny i posiadający unikalną fabułę.

powiedział filmowiec

Jak widać Singer rozwiał wszystkie wątpliwości. Z pewnością taka informacja może zadowalać fanów uniwersum mutantów. Zdecydowanie gorzej w tej materii mają widzowie, którzy wierzą w połączenie kinowego i telewizyjnego uniwersum Marvela. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w Warner Bros. Picutres i DC, gdzie w serialach i filmach, te same postacie grają inni aktorzy.

Legion to opowieść o młodym mężczyźnie obdarzonym ponadludzkimi zdolnościami. Głównym bohaterem serialu jest David Haller. Jako nastolatek borykał się z pierwszymi objawami choroby psychicznej. Po zdiagnozowaniu schizofrenii bohater przez wiele lat leczył się w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych. Pewnego dnia, dość niecodzienne spotkanie z innym pacjentem uświadamia mu, że głosy, które słyszy i wizje, jakich doświadcza mogą być prawdziwe.

Produkcja został stworzona przez FX Productions i Marvel Television. Premiera na początku 2017 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

StareChamisko

Mutanty są okropne.

Redox

David Haller to w komiksach syn profesora X. Jeśli serial będzie powiązany z istniejącym uniwersum, ciekawe czy pójdą tym wątkiem.

Proszę czekać…