Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jeszcze jedna szybka postać w 3. sezonie Flasha 0

Potwierdzono, że w trzecim sezonie serialu Flash pojawią się Savitar oraz Kid-Flash. Jak się teraz okazuje, to nie jedyne postacie posiadające niesamowitą szybkość, które pojawią się w najnowszej serii.

fot. materiały prasowe

Podobnie jak Wally West, także Jesse Wells została uderzona przez falę spowodowaną wybuchem w jednym z odcinków drugiego sezonu. Dzięki temu Wally stanie się Kid-Flashem, co potwierdzono jakiś czas temu. Teraz dowiadujemy się, że także Jesse Wells przywdzieje kostium niezwykle szybkiego superbohatera. Będzie nim Jesse Quick!

Taka informacja pojawiła się na Twitterze Canadagraphs. Aktorka, która wciela się w postać Jesse Wells, czyli Violett Beane była widziana w stroju bohaterki. Niestety do sieci nie wyciekło żadne zdjęcie z planu. Ze słów osób, które to widziały wynika, że ma ona czerwone spodnie niczym Flash. Skoro w mediach już pojawiły się te informacje, zapewne stacja The CW, prędzej czy później wypuści oficjalne fotografie, na których będziemy mogli zobaczyć kostium postaci w pełnej krasie.

Na razie musimy czekać na dalsze informacje. Trzecia sezon Flasha zadebiutuje na antenie 4 października.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…