Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Być królem - najnowszy klip promujący Luke'a Cage'a 0

Pod koniec miesiąca wielka premiera kolejnego serialu Netfliksa i Marvela – Luke Cage. W sieci zadebiutował własnie nowy klip promujący produkcję. Nosi on tytuł "Be King", a jego gwiazdą jest Mahershala Ali wcielający się w postać Cornella Stokesa.

fot. materiały prasowe

Luke Cage to postać, która ukrywa swoje niezwykłe umiejętności i stara się wieść zwykłe życie. Za dnia pracuje w zakładzie fryzjerskim, a w nocy jako kucharz w klubie. Jest zupełnym przeciwieństwem etosu bohatera, który znamy. Cage nie chce zwracać na siebie niczyjej uwagi. Jednak w rzeczywistości im bardziej stara się ukryć niezniszczalną skórę i nadzwyczajna siłę, tym bardziej los mu w tym przeszkadza. Cechą charakterystyczną dla postaci Marvela jest to, że posiadanie nadzwyczajnych umiejętności nie znaczy, że życie staje się lepsze. Nadchodzi moment kiedy Luke Cage musi podjąć decyzję o tym czy skonfrontuje się z przeszłością i podejmie walkę o swoje miasto.

Luke Cage to pierwszy czarnoskóry superbohater w historii Marvela. Wprowadza nas w świat Harlemu lat 90., pokazując codzienne zmagania z prawem afroamerykańskiej społeczności. Dlaczego nie chce wyjść z cienia i stać się prawdziwym superbohaterem? Cage jest niezniszczalny i żyje w miejscu, gdzie ludzie bez wahania wzajemnie się zabijają. To sprawia, że jego nadprzyrodzone zdolności mogą nieść za sobą konsekwencje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć.

W roli głównej występuje Mike Colter. Dla Luke’a Cage’a nie będzie to jednak debiut. Mieliśmy okazję zobaczyć go w akcji w serialu Jessica Jones. Premiera jego solowych przygód 30 września.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…