Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dylan O'Brien na pierwszym zdjęciu z Amerykańskiego zabójcy 0

Powieść amerykańskiego pisarza Vince’a Flynna zatytułowana "Amerykański zabójca" wreszcie doczeka się ekranizacji. W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie z odtwórcą głównej roli – Dylanem O'Brienem.

W obsadzie oprócz gwiazdy serii "Więzień labiryntu" sa także Michael Keaton i Taylor Kitsch. Za kamerą stanął Michael Cuesta. Zdjęcia do filmu trwają aktualnie w Europie. Na razie nie jest znana dokładna data premiery.

Mitch Rapp ma 22 lata, kiedy najbliższa mu osoba ginie nad Lockerbie w zamachu terrorystycznym. Po roku zostaje zwerbowany do CIA, a po upływie kolejnego wyjeżdża do Libanu, aby wyrwać z rąk terrorystów dwóch amerykańskich zakładników. Na własną rękę podejmuje ryzykowną akcję – jedyną, która może być skuteczna. W egzotycznej scenerii poranionego wojną domową Bejrutu krzyżują się interesy światowego terroryzmu ze światem polityki i biznesu, Mitch zaś musi znaleźć drogę do liderów tego środowiska, rozpracować ich, przechytrzyć i jeśli trzeba zabić. Ryzykuje wszystko, ale przecież ma szanse ? jest bowiem najlepszy w swoim fachu. Jest prawdziwą maszyną do zabijania. [opis wydawnictwa]

Źrodło: opis: Buchmann / comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…