Członek AeroSmith chciałby wystąpić w Strażnikach Galaktyki

fot. materiały prasowe

Strażnicy Galaktyki to absolutny fenomen, który przekonał wielu ludzi do kina superbohaterskiego. Jest zabawny, jest świeży, jest pełen werwy. Lubią go nie tylko zwykli widzowie, ale także hollywoodzkie gwiazdy i celebryci.

Już nie raz i nie dwa słyszeliśmy, jak jakaś znana osobistość wyraża chęci zagrania w jakimś filmie. Teraz do tej listy dołącza wokalista legendarnego zespołu AeroSmith – Steven Tyler. Muzyk chciałby zagrać w trzeciej części Strażników Galaktyki!

Zrobię wszystko, aby być w trzeciej części Strażników Galaktyki – słyszysz mnie Jamesie Gunnie?

powiedział muzyk

Jako, że James Gunn jest znany ze swojej działalności a portalach społecznościowych, to na odpowiedź długo czekać nie musieliśmy. Reżyser odpisał na swoim facebookowym Q&A, gdy został zapytany o tę sytuację.

Tak, słyszałem że Steven Tyler chciałby wystąpić w Strażnikach Galaktyki 3. Moja odpowiedź jest taka: Tak, słyszę cię Stevenie Tylerze. Jestem jego wielkim fanem. Miałem przyjemność nakręcić film z jego córką, Liv. Ona była znakomita, a ja miałem okazję spotkać jej ojca. On jest świetnym gościem i oczywiście chciałbym z nim popracować.

Czyżbyśmy mogli się szykować do występu gościnnego rockowej gwiazdy w kolejnych Strażnikach? Czemu nie.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)