Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Członek AeroSmith chciałby wystąpić w Strażnikach Galaktyki 0

Strażnicy Galaktyki to absolutny fenomen, który przekonał wielu ludzi do kina superbohaterskiego. Jest zabawny, jest świeży, jest pełen werwy. Lubią go nie tylko zwykli widzowie, ale także hollywoodzkie gwiazdy i celebryci.

fot. materiały prasowe

Już nie raz i nie dwa słyszeliśmy, jak jakaś znana osobistość wyraża chęci zagrania w jakimś filmie. Teraz do tej listy dołącza wokalista legendarnego zespołu AeroSmith – Steven Tyler. Muzyk chciałby zagrać w trzeciej części Strażników Galaktyki!

Zrobię wszystko, aby być w trzeciej części Strażników Galaktyki – słyszysz mnie Jamesie Gunnie?

powiedział muzyk

Jako, że James Gunn jest znany ze swojej działalności a portalach społecznościowych, to na odpowiedź długo czekać nie musieliśmy. Reżyser odpisał na swoim facebookowym Q&A, gdy został zapytany o tę sytuację.

Tak, słyszałem że Steven Tyler chciałby wystąpić w Strażnikach Galaktyki 3. Moja odpowiedź jest taka: Tak, słyszę cię Stevenie Tylerze. Jestem jego wielkim fanem. Miałem przyjemność nakręcić film z jego córką, Liv. Ona była znakomita, a ja miałem okazję spotkać jej ojca. On jest świetnym gościem i oczywiście chciałbym z nim popracować.

Czyżbyśmy mogli się szykować do występu gościnnego rockowej gwiazdy w kolejnych Strażnikach? Czemu nie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…