Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wesley Snipes ponownie wyraża chęć powrotu do roli Blade'a 0

Zanim rozpoczęła się era Kevina Feige'a i jego MCU, zanim Christopher Nolan stworzył swoją trylogię Mrocznego Rycerza i zanim drużyna mutantów trafiła na wielki ekran, New Line Cinema stworzyła swój thriller akcji na podstawie komiksu. Była to produkcja opowiadająca o przygodach Blade’a.

Film doczekał się dwóch sequeli, a Wesley Snipes do dzisiaj jest utożsamiany z tym bohaterem. Gwiazdor kina akcji od dawna wyraża chęć ponownego wcielenia się w postać łowcy wampirów. W mediach coraz częściej zaczyna się przewijać ten temat. Głównie mówi się jednak o serialu telewizyjnym. Wydaje się jednak, że pomimo tego Snipes byłby zainteresowany tą rolą. Nie wiadomo jednak czy Marvel chciałby zatrudniać 54 letniego aktora.

Tak jak na ten moment ciężko wyobrazić sobie innego aktora niż Hugh Jackmana w roli Wolverine’a, tak samo ciężko przychodzi mi na myśl fakt, że ktoś inny aniżeli Wesley Snipes mógłby wcielić się w Blade’a. A Wy jak uważacie? Chcielibyście, aby ten aktor ponownie zagrał łowcę wampirów?

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…