Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Sigourney Weaver dołączy do MCU? 0

Marvel Studios potrafi nakłaniać wielkie i utalentowane gwiazdy do grania w ich filmach. W kolejnych latach powstanie wiele produkcji, a co za tym idzie włodarze studia będą potrzebowali nowych aktorów do obsadzenia poszczególnych ról. W mediach pojawiło się właśnie następne nazwisko, które już niebawem może dołączyć do rodziny Marvela. Jest nim Sigourney Weaver.

fot. materiały prasowe

Aktorka niedawno zdradziła, że ogląda filmy Marvela. Czyżby gwiazda serii "Obcy" przygotowywała się do zagrania w którymś z następnych filmów uniwersum? Tego niestety na razie nie wiemy.

Dla mnie, dobrego filmu nie powinno się generalizować. Oglądałam filmy Marvela, nieważne z jakich powodów, i mogę powiedzieć że wybierają naprawdę dobrych aktorów.

powiedziała Weaver

Jeden z dziennikarzy zapytał ją wprost o to dlaczego oglądała wszystkie filmy Marvela. W odpowiedzi usłyszał tylko tyle, że nie może odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście te słowa wzbudziły wielkie zainteresowanie i sprawiły, że zaczęto się zastanawiać czy aby czasami Weaver nie rozpoczęła potajemnych negocjacji z Marvelem.

My jesteśmy jak najbardziej za! Dobrego aktorstwa w ekranizacjach komiksów nigdy za wiele, a i kilka interesujących postaci, w które aktorka mogłaby się wcielić jeszcze jest. Między innymi Janet Van Dyne w widowisku Ant-Man and The Wasp albo jakaś rola w Kapitan Marvel. Z pewnością producenci i Weaver dokonają dobrego wyboru!

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…