Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Star-Lord kluczową postacią w Avengers: Infinity War 3

Od dawna wiemy, że Strażnicy Galaktyki staną u boku ziemskich mścicieli, aby walczyć z zagrożeniem jakie nadejdzie w widowisku Avengers: Infinity War. Drużyna herosów będzie potrzebowała pomocy z każdej strony, aby móc pokonać potężnego Thanosa. Dlatego też przyjęcie pomocnej dłoni ze strony Star-Lorda i jego kompanów nie jest takim złym pomysłem.

fot. materiały prasowe

Co ciekawe najnowsze plotki dotyczące superprodukcji reżyserowanej przez braci Russo sugerują, że Star-Lord grany przez Chrisa Pratta będzie miał niezwykle pokaźną rolę w Avengers: Infinity War. Postać ta ma być katalizatorem w momencie, kiedy Strażnicy Galaktyki poznają ziemskich superbohaterów z Iron Manem na czele. Dodatkowo mówi się, że Star-Lord będzie bardzo ważnym ogniwem, gdy Avengers będą mierzyli się z Thanosem. Plotkuje się, że Peter Quill ma być kluczową postacią przy pokonaniu potężnego przeciwnika, jakim niewątpliwe jest Mad Titan!

Czy te spekulacje okażą się prawdą? Jest to oczywiście całkiem możliwe, na razie jednak niczego nie możemy traktować jako pewnik. Autorami scenariusza do widowiska Marvela są Christopher Markus i Stephen McFeely. Za kamerą ponownie staną bracia Russo. Premera Avengers: Infinity War 4 maja 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…