Ewan McGregor chce dwóch filmów o Obi-Wan Kenobi 0

Istnieje kilka tematów, o których chcą rozmawiać fani Gwiezdnych wojen, jeśli chodzi o prequele. Jednym z nich jest Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi. Teraz Disney i Lucasfilm pracują nad kilkoma spinoffami i solowy film Obi-Wan Kenobi coraz częściej jest wspominany w rozmowach. Wydaje się, że aktor ma również pomysł na fabułę, którą widziałby w dwóch filmowych odsłonach.

Podczas jednego z wywiadów McGregor mówił o możliwości powrotu do grania Obi-Wan Kenobi. Oto, co powiedział:

Zawsze uważałem, że istnieje historia do opowiedzenia pomiędzy moim ostatnim występem a pierwszym pojawieniem się Aleca Guinnessa. To byłaby niezła zabawa nakręcić tą opowieść, kiedy jestem starszy. Jestem w dobrym wieku. Mam czterdzieści pięć lat, a Alec Guinness około sześćdziesięciu. Mógłby zagrać ich obu (śmiech)! Mam nadzieję, że producenci będą rozwijać różne gatunki filmowe pod banderą Gwiezdnych wojen. A jednym z filmów mógłby być o Obi-Wan Kenobi. Albo dwa! The Obi-Wan Kenobi Story Part 1 i Part 2!

Ewan McGregor opowiadał ostatnio sporo o swoich marzeniach i pragnieniach, aby zrobić kolejny film z serii Gwiezdne wojny. Nawet jeśli przyjmuje nieco mniej poważny ton, wydaje się, że to sprawa, o której myśli. Do tego wspomina o możliwości zagrania w dwóch odsłonach opowieści. Widać, że stęsknił się za tym światem.

Jakiś czas temu krążyły pogłoski, że Disney i Lucasfilm myślą o zrobieniu całkiem nowej trylogii Gwiezdnych wojen, która koncentrowałabym się na postaci Obi-Wan Kenobi. Mówiło się, że Ewan McGregor prowadzi rozmowy ze studio odnośnie "nieznanego" projektu. Żadne z tych doniesień nie zostało jeszcze potwierdzone, ale wciąż wiadomo, że istnieją plany na kolejne filmy.

Na razie studio ogłosiło plany na trzeci spinoff w 2020 roku. Czy to możliwie, że chodzi o film o Obi-Wan Kenobi?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…