Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix i Marvel zdradzają ważną informację dotyczącą The Defenders 0

Mamy ważną nowinę dotyczącą crossoverowego projektu Netfliksa i Marvela – The Defenders. Produkcja, w której zobaczymy kilku superbohaterów znanych z serialu tworzonych na podstawie marvelowskich komiksów będzie miała osiem odcinków. Do tej pory twórcy i producenci trzymali fanów w niepewności i nie zdradzali tej informacji.

Dodatkowo zdradzono nazwisko osoby, która zajmie się reżyserią dwóch pierwszych odcinków miniserii. Będzie nią S.J. Clarkson, która ma na swoim koncie pracę przy serialu Jessica Jones.

Materiał, który posiada S.J. jest niesamowity. Uwielbiamy to w jaki sposób pracowała przez "Marvel’s Jessica Jones" i nie mogliśmy wymarzyć sobie bardziej utalentowanej i doświadczonej osoby do wyreżyserowania dwóch pierwszych odcinków "Marvel’s The Defenders".

powiedział producent wykonawczy i przedstawiciel Marvel Television Jeph Loeb

Na razie fabuła serialu trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo oczywiście, że pojawią się w nim Jessica Jones, Iron Fist, Luke Cage i Daredevil. W głównego złoczyńcę wcieli się natomiast Sigourney Weaver. Premiera The Defenders w przyszłym roku.

Źrodło: GeekTyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…