Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Transformers 5 - rycerze Króla Artura w nowym wideo 0

Paramount Pictures i IMAX zaprezentowały nowe wideo zza kulis, które promuje kolejne widowisko będące częścią serii "Transformers". Materiał ma za zadanie pokazać, jak przez te wszystkie lata, technologia IMAX współgrała z wielkimi superprodukcjami o robotach z kosmosu.

Co więcej – w poniższym wideo znajdziecie także nowe materiały z planu nadchodzącego filmu, Transformers: Ostatni Rycerz. Na ekranie możecie obejrzeć między innymi rycerzy Króla Artura. Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym wideo.

Tytułowym "Ostatnim Rycerzem" jest Optimus Prime, któremu udaje się odnaleźć zniszczony Cybertron. Dowódca Autobotów dowiaduje się, że to jego wina, jednak przy odrobinie szczęścia może zmienić bieg historii i uratować swoją planetę. Musi odnaleźć magiczny miecz, który posiada Merlin, czarodziej znany z legend o Królu Arturze. Swoje moce nabył w momencie, kiedy spotkał jednego z Transformerów.

Reżyserem filmu jest oczywiście Michael Bay. W obsadzie między innymi Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Isabela Moner, Laura Haddock oraz Tyrese Gibson. Premiera widowiska 23 czerwca 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…