Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zimowy Żołnierz zagra u boku Harley Quinn 0

Rumuński aktor, Sebastian Stan dołączył własnie do obsady filmu biograficznego "I, Tonya". Gwiazdor znany z widowisk Marvela zagra u boku Margot Robbie, która wcieli się w główną rolę.

Scenariusz został napisany przez Stevena Rogersa i opowie historię łyżwiarki figurowej Tonyi Harding. Pochodząca z Oregonu kobieta przez wiele lat była czołową amerykańską łyżwiarką figurową. Zdobywała medale na ważnych imprezach sportowych, a także dwukrotnie wystąpiła na Igrzyskach Olimpijskich.

Pamiętana jest jednak nie ze swoich sportowych wyczynów, a przestępstwa którego się dopuściła. Przed Olimpiadą w Norwegii, Harding wynajęła człowieka, który miał zaatakować jej największą rywalkę, Nancy Kerrigan. Została uderzona w kolano. Pomimo tego udało jej się wykurować na czas, gdzie zdobyła srebrny medal.

Harding na olimpijskich zawodach zajęła ósme miejsce, a po nich została dożywotnio zdyskwalifikowana. Nigdy otwarcie nie chciała przyznać się do tego ataku, twierdząc że to nie ona była jego pomysłodawcą. Otrzymała 3 lata w zawieszeniu oraz 500 godzin prac społecznych oraz 160 tysięcy dolarów grzywny. Późniejsze lata życia sportsmenki to prawdziwa degrengolada.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…