Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Kto wcieli się w postać Poison Ivy? 0

Warner Bros. nadal zaskakuje fanów DC planami na rozwój kinowego uniwersum. Studio nie tylko notorycznie nanosi zmiany na swój harmonogram premier, dotyczący kilku kolejnych lat, lecz również masowo dodaje do swojego świata nowe postacie i całe grupy (anty)bohaterów. Według najnowszych informacji w spin-offie poświęconym Harley Quinn pojawi się Gotham City Sirens, a wraz z nimi Poison Ivy (aka Trujący Bluszcz). Wysoce prawdopodobne, że wcieli się w nią Megan Fox.

Aktorka w jednym z wywiadów z 2014 roku wyznała, że chciałby wcielić się w Czerwoną Sonję albo Poison Ivy. Dodała też, że jest niesamowitą fanką komiksów. Portal Bleeding Cool przeanalizował wypowiedzi Megan oraz jej ostatnie zakupy powieści graficzny i stwierdził, że aktorka przygotowuje się do roli niebezpiecznej uwodzicielki z Gotham City.

Fox zakupiła ostatnio przez internet kilka komiksów – kilka specjalnych komiksów. Pokazano mi niezbite dowody, że jej zamówienie zostało zrealizowane na adres Warner Brosa. Była to seria Harley Quinn, numery #14, #17 i #38. Pierwsza dwa zeszyty opowiadają o początkach znajomości Harley Quinn i Poison Ivy, trzeci nakreśla powiązania eko-antybohaterki z policją w Gotham City.

dowodził autor artykułu, Rich Johnson.

Informacja ta ma charakter spekulacji, choć faktem jest, że w filmie poświęconym Harley Quinn pojawi się zespół Gotham City Sirens. Wiadomość zdradził na swoim Twitterze sam David Ayer, uważany za reżysera produkcji o narzeczonej Jokera. Gotham City Sirens to zespół najsłynniejszych (i zarazem najniebezpieczniejszych) postaci kobiecych z serii o Batmanie, a w jego skład wchodzą: Catwoman, Poison Ivy i Harley Quinn. Sam film chwilowo zatytułowany został właśnie jako Gotham City Sirens.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…