"May the Force Be With You"

Zobacz nowy zwiastun do Halloween! 0

Dziś w nocy pojawił się pełny zwiastun do Halloween Roba Zombiego.

Zwiastun na tą chwile można zobaczyć tylko w rozmiarze HD, aby go zobaczyć kliknij na obrazek po prawej.

Reżyserem, scenarzystą i producentem jest Rob Zombie. W rolach głównych występują: Scout Taylor-Compton (Laurie Strode), Malcolm McDowell (Dr Loomis), Daeg Faerch (Młody Michael Myers), Tyler Mane (Michael Myers), Sheri Moon Zombie (Deborah Myers) i Danielle Harris (Annie Brackett).

Wizja Halloween według Roba Zombie'go ma dać nowe spojrzenie na legendę i zaspokoić oczekiwania fanów wersji w reżyserii Johna Carpentera, a także ma otworzyć nowy rozdział w historii Michaela Myersa. Ten film nie jest przeznaczony tylko dla fanów horroru, celem twórców jest skupienie jak najszerszej widowni wokół filmu. Sam film, jak mówi Rob Zombie, nie będzie kopią oryginału, będzie to Halloween według jego wizji.

Premiera zapowiedziana jest na 31 sierpnia 2007 roku. Dotychczas nie wiadomo kiedy i czy w ogóle polscy widzowie będą mogli zobaczyć w kinach Halloween.

Po przebywaniu w zakładzie zamkniętym przez 17 lat, Michael Myers, gdzie był umieszczony w wieku lat 10 – teraz dorosły człowiek, zostaje omyłkowo zwolniony, choć nadal stwarza zagrożenia dla otoczenia. Wraca do Haddonfield, z zamiarem odnalezienia swojej siostry, Laurie. Każdemu, kto go spotka grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Chcesz wiedzieć więcej o nowym Halloween? Zobacz te wiadomości:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Timothy

jak to, nie wiadomo czy "Hallowen" będzie w polskich kinach?! SZOK!

Proszę czekać…