Patrick Stewart o Star Treku XI 0

Patrick Stewart w wywiadzie udzielonym serwisowi Coming Soon poddał w wątpliwość powrót odtwarzanej przez niego postaci kapitana Jean-Luc Picarda w planowanym jedenastym obrazie z cyklu Star Trek w reżyserii J.J. Abramsa.

- Miałem zadziwiający telefon z mojej agencji w Hollywood, informujący mnie o tym, że Paramount ponownie zainteresowało się tą serią – powiedział Stewart. – Cykl umarł, kiedy szefem była Sherry Lansing, ale teraz wszystko się zmieniło. Studio przeszło niedawno sporą transformację, zaś Abrams jest wielkim fanem Star Treka. Nie słyszałem jednak żadnej wzmianki o powrocie do czasów Następnego pokolenia, więc mało prawdopodobne jest pojawienie się w filmie Picarda. Dla mnie Star Trek był jak romans, który się zakończył. W takiej sytuacji nie chcesz, aby ból powrócił, ale jestem bardzo ciekawy co zrobi Abrams.

Serwis Variety podał, że scenariusz nowej części skoncentruje się na młodzieńczych latach Jamesa T. Kirka oraz Mr. Spocka. W filmie widzowie zobaczą ich pierwsze spotkanie w Starfleet Academy oraz pierwszą misję. Stworzony przez Gene’a Roddenberry Star Trek to jedno z najbardziej dochodowych przedsięwzięć Hollywood. 10 filmów kinowych przyniosło ponad miliard dolarów dochodu. Na potrzeby telewizji powstało 726 odcinków.

Stewarta wkrótce będziemy mogli oglądać w roli profesora Charlesa Xaviera w kolejnej części serii o mutantach X-Men: Ostatni bastion, która wchodzi na ekrany 26 maja.

Obsada filmu Star Trek: PokoleniaObsada filmu Star Trek: Pokolenia

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…