Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ferrell w amerykańskiej wersji Stulatka, który wyskoczył przez okno i zniknął 1

Amerykanie nakręcą swoją wersję powieści Jonasa Jonassona – "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął". W 2013 roku Szwedzi zrealizowali swoją wersję, a w rolę główną wcielił się wówczas Robert Gustafsson.

W wersji amerykańskiej główna rola przypadła Willowi Ferrellowi. Produkcja filmu zostanie sfinansowana przez CBS Films, a scenariusz napisze Jason George. Na razie nie wiadomo, kto stanie za kamerą.

Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego – bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i brawurowo ucieka z ośrodka, inicjując serię zabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata – dla przeciętniaka każdy z elementów tej osobliwej wycieczki stałby się przygodą życia.

Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alfreda Einsteina.

Źrodło: The Tracking Board

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darco W. 2017-08-25

W.Farrell jest świetny ! Czyli film powinien tylko zyskać !

Proszę czekać…