"May the Force Be With You"

Eli Roth mówi o Trailer Trash 0

Eli Roth, twórca dwóch części horroru Hostel, wypowiedział się odnośnie swojego następnego projektu.

Niezaprzeczalnym faktem jest, iż fałszywe zwiastuny w pełnym Grindhouse Tarantino i Rodrigueza były strzałem w dziesiątkę. Eli Roth, twórca jednego z tych zwiastunów o tytule Thanksgiving (Święto Dziękczynienia), potwierdził pogłoski o tym, że pracuje nad pełnometrażowym filmem zatytułowanym Trailer Trash. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż cały film będzie składał się właśnie z fałszywych zwiastunów w jakiś sposób ze sobą połączonych. Niewiele wiadomo jeszcze o samej produkcji, ale wiemy kiedy wejdzie na ekrany amerykańskich kin. Roth potwierdził, że studio produkujące ten film – MGM, ustaliło już datę premiery na 22 sierpnia 2008 roku.

Eli Roth napisał dla serwisu Bloody-Disgusting:

… to jest ta data – 22 sierpień 2008 roku. Inspiracją do nakręcenia TRAILER TRASH były dwa dni spędzone przy filmowaniu Thanskgiving, jak do tej pory nie czułem się tak dobrze przy kręceniu niczego innego jak właśnie przy Thanksgiving.

Trailer Trash nie jest horrorem, to komedia. Prawdopodobnie otrzyma kategorię wiekową R i będzie kompletnie szalonym przedsięwzięciem. Produkuje to wraz z Mikem Fleissem (z którym zrobiłem obie części Hostel), a pisze z moim przyjacielem Jeffem Rendellem (współscenarzysta Thanksgiving, grał tam także Pielgrzyma), Noahem Belsonem (współtwórca mojego The Rotten Fruit) i moim bratem Gabem, który współpracował ze mną przy wszystkim moich produkcjach.

Pragnę stworzyć film w jakimś sensie podobny do Monty Python i Święty Graal, który uważam za największego osiągnięcie w historii kina. Najlepszą częścią będzie dla mnie kręcenie nowych scen Thanksgiving, tak jak innych wakacyjnych slasherów, o których sfilmowaniu zawsze marzyłem, ale nigdy nie nadarzyła się do tego okazja. Nie mogę doczekać się pierwszego dnia na planie!

Zwiastun Thanksgiving, który nie był wyświetlany w polskich kinach, możesz zobaczyć w serwisie fdb.pl pod TYM adresem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…